Pancakes z owocami w Głodomorach

GDZIE: Restauracja Głodomory, ul. Mickiewicza 23 (Żoliborz)
ŚNIADANIA już od 7 zł za zestaw
PROPOZYCJA ŚNIADANIA 3: Pancakes do wyboru z owocami lub syropem klonowym
ZA ILE: 22 zł
KAWA DUŻA: 9 zł

Głodomory zachwyciły nas tym, że śniadania są serwowane przez cały tydzień o każdej porze. W niewielu restauracjach możemy zjeść pyszne śniadanie w porze obiadu lub kolacji a na to często mamy ochotę. Do wyboru mamy 6 zestawów śniadaniowych oraz menu składników z których możemy skomponować własny śniadaniowy set. My wybraliśmy opcję obfitą, na naszym stole zagościły parówki po kanadyjsku i jaja po turecku oraz śniadaniowy deser pancakes z truskawkami <3
Pancakes z truskawkami…ach co to były za delicje. Leciutkie ale sycące. Nie miały regularnych kształtów i nie były ułożone na sobie ale nie pamiętam kiedy w restauracji jedliśmy tak dobrze zrobione pancakes. Do ciasta dodano nutę pomarańczy, były puszyste i delikatne (kiedy je opisuję mam znów na nie ochotę;)).
Oczywiście musimy wspomnieć też o przemiłej atmosferze, dzięki ciepłej przemiłej obsłudze. Dziękujemy, to również dzięki Wam poczuliśmy się wspaniale. W restauracji byliśmy po raz trzeci i widzieliśmy wracających gości. Śniadania jak i samą restaurację Głodomory serdecznie polecamy!

pancakes_truskawki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *