Tydzień ze śniadaniem w Białej – dzień 3: Polskie

Dzień dobry w kolejny już 3 dzień ze śniadaniem w Białej – zjedz i wypij!

Dziś kosztujemy i opisujemy jajecznicę. Potocznie jajecznica kojarzy się z męskim gotowaniem – ponieważ nie wymaga umiejętności kulinarnych, czy stosowania specjalnych technik gotowania.  Wystarczy wbić kilka jaj na patelnie, kilkukrotnie je pomieszać i poczekać aż się zetną! – Nie, nie możemy się z tym zgodzić! Dla nas odpowiednie połączenie i przygotowanie jajek to pewna forma sztuki i rozkosz dla podniebienia. Śniadanie to przecież miły początek dnia, dlatego polecamy Wam zaserwowanie sobie o poranku prawdziwej przyjemności.

Zapraszamy Was na polską klasykę i najlepszą jajecznicę mieście. Każdy z nas ma swój sposób na jajecznicę oraz ulubiony poziom wysmażenia. Wsród Was są zwolennicy ściętego biała i lejącego się żółtka, są tacy którzy uwielbiają lejące się i białko i żółtko, jak i znajdą się fani mocno ściętych jajek.

Dla fanów jajecznicy lekko ściętej ta śniadaniowa pozycja będzie najlepszym wyborem. Jajecznica w Białej, była puszysta niczym chmurkach i rozpływała się w ustach, rzodkiewki podawane do zestawu nadał jej wyrazistości. A dodatek chrupiącego, wypiekanego na miejscu pieczywa sprawił, że była to dla nas kompozycja idealna.

jajecznica_biala

Do picia wybraliśmy sok jabłkowy, który znajduje się w zestawie (do wyboru macie również pomarańczowy i pomidorowy) oraz cappuccino.

Na uwagę zasługuje również śniadaniowe otoczenie, jedzenie w pięknym ogrodzie, wylegując się na leżaku sprawia, że dzień zapowiada się wyśmienicie!

GDZIE: Biała – zjedz i wypij , Ul. Francuska 2, Warszawa

PROPOZYCJA ŚNIADANIA: Śniadanie Polskie

ZA ILE: 18,50 zł

One thought on “Tydzień ze śniadaniem w Białej – dzień 3: Polskie

  • 6 września 2016 at 19:45
    Permalink

    uwielbiam francuską więc i Biała jest do przetestowania!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *